Na této stránce najdete seznam vyškolených rozhodčích pro sezónu 2021/22. V dalším sloupci je pak uveden kolega, se kterým daný rozhodčí pravidelně píská. V zájmu častějšího nasazování do utkání a rychlejšího kariérního postupu vřele doporučuji všem rozhodčím, aby měli stálého kolegu a pokud žádného nemají, aby si ho rychle našli. Posledním údajem jsou dresy, které daný rozhodčí vlastní.
Od sezóny 2018/19 došlo ke změně v systému licencí rozhodčích. Nyní je licence chápána jako nejvyšší dosažené teoretické vzdělání rozhodčího a nemá mít vliv na to, jaké soutěže rozhodčí píská. Zároveň došlo ke snížení počtu úrovní licencí na 5 (A,B,C,D,E).
Zároveň došlo k zavedení tzv. listin soutěží, do kterých jsou rozhodčí rozděleni dle výkonnosti bez ohledu na výši licence. Rozhodčí budou během sezóny pískat primárně soutěže, které spadají do listiny, na které jsou zapsáni. V případě nedostatku rozhodčích ale může dojít i k nominaci na jiné (vyšší) soutěže. Na regionu rozlišujeme 5 listin soutěží:
1R - nejvyšší regionální (Divize mužů, Regionální liga mužů)
2R - regionální (všechny ostatní soutěže mužů, žen, juniorů, veteránů, 1. liga dorostenců a 1. liga juniorek)
3R - soutěže mládeže (2. a 3. liga dorostenců, Liga starších žáků, dorostenek, mladších žáků 5+1 a 2. liga juniorek)
4R - soutěže 3+1 (všechny soutěže 3+1, rozhodčí z povinnosti)
5R - nováčci (sem jsou automaticky umístěni všichni nováčci před zařazením na příslušnou listinu)
Napravo v adresáři najdete emailové kontakty na všechny rozhodčí.
Využijte je pro domluvení společné dopravy.
                         
  p.č. jméno příjmení licence   listina stálý kolega dresy  
1. Tomáš Balachoncev D   1R Ondráček Daniel        
2. Jan Čečetka C   1R Jireček Daniel          
3. Pavel Houserek C   1R Lešák Vladimír          
4. Aleš Jansa B   1R Volf Martin          
5. Daniel Jireček C   1R Čečetka Jan        
6. Václav Křepelák C   1R Suchý Daniel  
7. Vladimír Lešák C   1R Houserek Pavel          
8. Daniel Ondráček C   1R Balachoncev Tomáš          
9. Jitka Romančáková B   1R Romančáková Lucie          
10. Filip Ryant C   1R Hrdlička Radek          
11. Daniel Suchý C   1R Křepelák Václav  
12. Nguyen Duc Trung B   1R x          
13. Martin Volf C   1R Jansa Aleš          
                           
1. Lucie Adamová D   2R Jeřábková Kateřina          
2. Lukáš Drahný D   2R Jelínek Tomáš          
3. Martin Halousek D   2R x          
4. Radek Hrdlička C   1R Ryant Filip          
5. Tomáš Jelínek D   2R Drahný Lukáš      
6. Kateřina Jeřábková D   2R Adamová Lucie          
7. Ondřej Jiránek C   2R Kulhavá Kateřina          
8. Tomáš Knejp D   2R x            
9. Ondřej Kroutil D   2R x            
10. Kateřina Kulhavá C   2R Jiránek Ondřej          
11. Jiří Němec B   1R x          
12. Filip Neumann C   2R x  
13. Lucie Romančáková D   2R Romančáková Jitka          
14. Pavel Špryňar D   2R x            
15. Ondřej Vašátko C   2R Vejvoda Miroslav        
16. Miroslav Vejvoda C   2R Vašátko Ondřej          
                           
1. Štěpán Appl D   3R Kubelka Ondřej            
2. Martin Doležal D   3R x          
3. Tomáš Haufer D   3R Vymlátil Filip            
4. Tomáš Havel C   3R x            
5. Matěj Kourek D   3R Lukášová Aneta              
6. Ondřej Kubelka C   3R Appl Štěpán            
7. David Richter D   3R x          
8. Milan Sokol D   3R x              
9. Patricie Šedivá D   3R x            
10. Daniel Šmída D   3R x            
11. Filip Vymlátil D   3R Haufer Tomáš            
12. Antonín Živný E   3R x            
                           
1. Viktor Adámek D   4R Hyhlík Jakub            
2. Andrej Bína E   4R x                
3. Patrik Csicsó D   4R x            
4. Matěj Denemark E   4R Korunka Martin                
5. Monika Dolečková E   4R x                
6. Marek Filcsák D   4R x                
7. Lukáš Filípek D   4R Uhlířová Jana        
8. Jakub Frýzl E   4R x                
9. Kateřina Heblíková D   4R Pšeničková Šárka          
10. Eduard Hlávka D   4R Rauer Petr                
11. Jakub Hyhlík E   4R Adámek Viktor                
12. Ondřej Jákl E   4R x              
13. Nikola Kobrlová D   4R x            
14. Martin Korunka E   4R Denemark Matěj            
15. Nela Kučerová D   4R x            
16. Ondřej Laška D   4R x                
17. Michal Lerch D   4R x                
18. Aneta Lukášová D   4R Kourek Matěj                
19. Max Malátek E   4R Skála Jakub                
20. Tomáš Marek D   4R x      
21. Martin Poláček D   4R Štorek Martin                
22. Timoteus Pospíšil D   4R x                
23. Jakub Procházka D   4R Vízner František                
24. Šárka Pšeničková D   4R Heblíková Kateřina                
25. Michaela Rajmová E   4R x                
26. Petr Rauer D   4R Hlávka Eduard                
27. Lukáš Rybáček D   4R x            
28. Jakub Skála D   4R Malátek Max            
29. Jana Sochová D   4R x              
30. Martin Svoboda D   4R x                
31. Miroslav Šmidberský E   4R x                
32. David Štaier D   4R x            
33. Jana Uhlířová D   4R Filípek Lukáš            
34. Martin Štorek E   4R Poláček Martin                
35. Radim Urban E   4R Vacek Tobiáš                
36. Tobiáš Vacek D   4R Urban Radim                
37. Michal Vagner E   4R x                
38. Jiří Vaňous D   4R x                
39. František Vízner D   4R Procházka Jakub            
                           
1. Antonín Appl E   5R x                
2. Filip Brejcha E   5R Kremeník Matěj                
3. Jan Buben E   5R x                
4. Jakub Dudek E   5R x                
5. David Dudiňák E   5R x                
6. Barbora Dusová E   5R x                
7. Tomáš Hanousek E   5R Ševeček Sebastián                
8. Renée Hozáková E   5R x                
9. David Chalupa E   5R x                
10. Adam Jakubský E   5R x                
11. Jakub Kadrman E   5R x                
12. Tomáš Karlík E   5R Nosek Matěj                
13. Barbora Kopecká E   5R x                
14. Matěj Kremeník E   5R Brejcha Filip                
15. Tomáš Macháček E   5R x                
16. Jakub Machatý E   5R Machatý Ondřej                
17. Ondřej Machatý E   5R Machatý Jakub                
18. Matěj Maršík E   5R Slouka David                
19. Jan Matějka E   5R x                
20. Lucie Melicharová E   5R Těšitelová Tereza                
21. Matěj Nosek E   5R Karlík Tomáš                
22. Daniel Novotný E   5R Renza Jakub                
23. Lenka Ondráčková E   5R Škoda J. / Vylíčilová V.            
24. Tereza Rejmanová E   5R x                
25. Jakub Renza E   5R Novotný Daniel                
26. David Slouka E   5R Maršík Matěj                
27. Kryštof Stašek E   5R Zoubek Erik                
28. Petr Szturc E   5R x                
29. Sebastian Ševeček E   5R Hanousek Tomáš                
30. Jakub Škoda E   5R Ondráčková L. / Vylíčilová V.                
31. Tereza Těšitelová E   5R Melicharová Lucie                
32. Viktorie Vylíčilová E   5R Ondráčková L. / Škoda J.                
33. Erik Zoubek E   5R Stašek Kryštof                
                           
          edice dresů: 2016 2018  
                           












(c) 2011 | Data and design by Mr.A18